KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Armako

Firma » Armako

Województwo: mazowieckie
Miasto: Radzymin
Ulica: Słupno, al. Jana Pawła II 80
Kod pocztowy: 05-250
Tel. komórkowy: 604-596-597
Strona www: armako.pl
Kategorie: Odzież używana

Opis firmy

Armako to jedna z najszybciej rozwijających się firm rodzinnych na rynku odzieży używanej. Zaczynaliśmy od własnego sklepu. Zła jakość ciuchów dostępnych na polskim rynku zmotywowała nas do szukania bezpośrednich kontaktów na Wyspach Brytyjskich. Obecnie posiadamy doskonałe rozeznanie na tamtejszym rynku. Sami zakupujemy i transportujemy towar, co gwarantuje jego wysoka jakość i niską cenę. Zapoznając się z naszą ofertą zapoznacie się Państwo jak powinien wyglądać towar typu door2door.

Innowacyjne podejście do biznesu, rodzinne zaangażowanie oraz zdobyte doświadczenie pozwoliły nam uruchomić usługę handlu hurtowego. Zapewniamy wysoką jakość ciuchów, o czym mogą się państwo przekonać odwiedzając nasz sklep podczas sortowania. Jesteśmy przekonani, iż zakupiony u nas na korzystnych warunkach towar zagwarantuje państwu większy zysk w sklepie ? podobnie jak to miało miejsce u nas.

Oferta firmy

Bag 2 school.
Zbierany w szkołach Szkocji i Anglii. Charakteryzuje się dużą ilością odzieży dziecięcej, do 40%.

Sick Kids edynburg.
Pochodzi z Edynburga i okolicznych miast. Wyróżnia się dobrą jakością odzieży.

Supporting Alms (Złote Big Bagi).
Bardzo rzadki i pożądany towar. Zbierany w północno-wschodniej Anglii (najatrakcyjniejszy region do zbiórek d2d). Wysoka zawartość odzieży damskiej. Mała ilość odpadu (do 10%) oraz odzieży dziecięcej.

Save the children.
Bardzo wysoka jakość odzieży. Zróżnicowana ilość ciuchów męskich, damskich i dziecięcych. Zbierany w Szkocji. Niestety zawiera sporo książek, kaset czy kosmetyków.

Kontener szkocki.
Towar okresowy. Charakteryzuje się niską ceną oraz zróżnicowaną jakością.

Zobacz też

odzież używana, hurtownia odzieży, ciuchland, lumpex, import odzieży, hurtownia odzieży używanej, tekstylia, hurtownia, importer, tania, odzież