KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› PPUH Eko-Energia

Firma » PPUH Eko-Energia

Województwo: warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
Ulica: Strąkowa 55
Właściciel: Marian Grabiński
Zatrudnionych: 5
Tel. komórkowy: 608-154-448
Strona www: eko-energia.olsztyn.pl
Kategorie: Ogrzewanie
Kominki

Opis firmy

Nasza firma jest firmą rodzinną, rok założenia 1982. Jesteśmy producentem kotłów c.o. Od lat unowocześniamy nasze produkty, które dzięki naszym staraniom od wielu lat pozostają liderem na rynku. Wybór naszej firmy to gwarancja solidności, fachowości oraz miłej i specjalistycznej obsługi. Działamy na rynku zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Nasza oferta kierowana jest do odbiorców detalicznych, hurtowych.

Oferta firmy

Ogrzewanie 5-8 razy tańsze od ogrzewania olejem opałowym lub gazem.

Kotły c.o. automatyczne z podajnikiem ślimakowym i zasobnikiem (typ KW E-BIO), energooszczędne o sprawności 89-92% opalane Eko-Groszkiem, miałem węglowym i pellets, automatyczne czyszczenie płomieniówek spalanie bezdymne.

Stosujemy upusty dla odbiorców hurtowych.

Koszt ogrzania domu o pow. 200 m2 wynosi 1500 zł na sezon grzewczy (8,5 miesiąc Załadunek opału raz na 10 dni). Kotły o najniższym stopniu zanieczyszczenia spalin III klasa mogą ogrzewać obiekty nawet w parkach krajobrazowych i przyrodniczych. W/w kotły należy stosować do ogrzewania bloków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, szkół, obiektów służby zdrowia, zakładów produkcyjnych, hal gimnastycznych.

Gwarancja 36 miesięcy.

Zobacz też

kotły c o, piece, ogrzewanie, ekologiczne, z podajnikiem, nowoczesne