KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Loyal

Firma » Loyal

Województwo: opolskie
Miasto: Opole
Ulica: Piastowska
Kod pocztowy: 45-081
Właściciel: Ryszard Pierzchała
Zatrudnionych: 7
Tel. stacjonarny: (077) 456-60-20, 456-47-44
Tel. komórkowy: 606-881-118
Strona www: www.loyal.com.pl
Faks: (077) 456-60-20
Kategorie: Agencje reklamowe
Studia graficzne
Logo: Loyal

Opis firmy

Od urodzenia bierzemy udział w wyścigu. W biegu o sukces. Z upływem czasu przekonujemy się, że o naszym powodzeniu, obok siły czy nabytej wiedzy, decyduje zrozumienie emocji otaczających nas ludzi, odwaga, zdolność do podejmowania ryzyka, intuicja. Mimo wszystko w pewnym momencie potrzebujemy pomocy kogoś kto upewni nas, że podążamy w odpowiednim kierunku. Zdajemy sobie wtedy sprawę, że nasz sukces zależy od dobrego wyboru. Wyboru kogoś doświadczonego ale otwartego i rozumiejącego otaczający nas świat. A przy tym lojalnego.

Mamy 18 lat. Pełnoletność to najlepszy wiek w życiu człowieka, ale także agencji reklamowej. Od pierwszych swoich dni kreatywnie podpowiadamy klientom kierunki działań w walce o rynkowy sukces. Naszym atutem jest doświadczenie. Jesteśmy otwarci na każdą nową formę przekazu na zmieniającym się rynku reklamy.Obserwujemy co dzieje się wokół nas i staramy się wyznaczać nowe kierunki. Najbardziej cenimy kreatywność. Z radością oczekujemy na nowe zadania.

Oferta firmy

Przez 18 lat funkcjonowania agencji reklamowej realizowaliśmy i realizujemy tak różnorodne zadania z szeroko rozumianej reklamy i promocji, że trudno je wszystkie wymienić. Uczyliśmy się i praktykowaliśmy. Zaczynaliśmy od emisji reklamy radiowej i produkcji spotów reklamowych. Tworzyliśmy media plany optymalizując ich skuteczność.

Od wielu lat przygotowujemy reklamy prasowe, inserty do gazet. Współpracujemy z gazetami, stacjami radiowymi i telewizjami na terenie całej Polski. Nasze reklamy zamieszczaliśmy na łamach Parismatch, Süddeutschen Zeitung. Organizujemy konferencje prasowe. Kreujemy wizerunki polityków. Obsługujemy targi zapewniając hostessy i przygotowując stoiska targowe. Dobieramy i wykonujemy gadżety reklamowe i odzież reklamową. Projektujemy nazwy produktów, logotypy dla firm, tworzymy księgi znaku, ulotki, biuletyny, foldery, raporty.

Zajmujemy się produkcją reklam zewnętrznych, zakupem powierzchni reklamowych. Tworzymy strony internetowe i zajmujemy się zamieszczaniem reklam w Internecie. Jako pierwsi w Opolu zainstalowaliśmy reklamę wielkopowierzchniową. Projektujemy oraz realizujemy reklamy na środkach komunikacji, samochodach i dworcach. Realizowaliśmy badania rynkowe.

Dużo? To tylko część wyzwań, które przez te lata nauczyły nas wiele. Jesteśmy to wszystko stanie dla Państwa zrealizować czerpiąc z naszego doświadczenia lecz nie popadając w rutynę. Chcecie wiedzieć więcej! Dzwońcie, piszcie, odwiedźcie nas.

Zobacz też

agencja reklamowa, reklama, media, poligrafia, outdoor, druk, gadżety reklamowe, odzież reklamowa, projekt, logotypy, ulotki, biuletyny, foldery, raporty