KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Biuro Usług Informatycznych Sławomir Jurek

Firma » Biuro Usług Informatycznych Sławomir Jurek

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Złotniki Kujawskie
Ulica: Jęczmienna 14
Kod pocztowy: 88-180
Właściciel: Sławomir Jurek
Tel. komórkowy: 509-274-922
Strona www: www.bui.net.pl
Kategorie: Sieci komputerowe
Serwisy sprzętu komputerowego

Opis firmy

Jesteśmy firmą usługowo - handlową działającą na terenie całej Polski. Oferujemy kompleksową obsługę klientów korzystających z zaawansowanych technologicznie systemów teleinformatycznych od doradztwa, poprzez prace projektowe i wdrożenia do szeroko pojętej opieki serwisowej.

Oferta firmy

Jesteśmy w stałym, bliskim kontakcie z klientem i rynkiem, na którym działamy. Umożliwia to realizację naszej strategii, w której kładziemy nacisk na szybką reakcję na potrzeby klienta, sprawne i kompleksowe rozwiązywanie jego problemów, a przede wszystkim ochronę klientów przed potencjalnymi zagrożeniami poprzez zapewnienie niezbędnych informacji i wsparcia.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników umiejętności sprawnego grupowego działania oraz rozbudowanemu systemowi komunikacji wewnętrznej, potrafimy szybko i sprawnie realizować złożone projekty i sprawować opiekę nad systemami klientów na terenie całego kraju.

Zobacz też

biuro, usługi informatyczne, komputer, net, lan, wan, wlan, gprs, edge, ethernet, mega, serwis, monitor, lcd, procesor, płyta główna