KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› eM Corp Michał Bogdał

Firma » eM Corp Michał Bogdał

Województwo: śląskie
Miasto: Chorzów
Ulica: Częstochowska 4
Kod pocztowy: 41-506
Właściciel: Michał Bogdał
Zatrudnionych: 2
Tel. komórkowy: 600-655-880
Strona www: emcorp.pl
Kategorie: Projektowanie, tworzenie stron i serwisów
Reklama zewnętrzna

Opis firmy

Jesteśmy nowatorską firmą, skupiającą się na najważniejszych aspektach jakie powinny cechować współczesne przedsiębiorstwo, czyli na:
- zaangażowaniu,
- konsekwencji w działaniu,
- precyzji.

Nasza oferta obejmuję szeroką gamę usług na który składa się:
- Kompleksowa obsługa internetowa - projektowanie i oraz wykonanie stron internatowych, obsługa domen, hosting, administracja.
- Organizowanie akcji promocyjnych - poczynając od promocji w postaci roznoszenia ulotek skończywszy na organizowaniu większych kampanii w centrach handlowych.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty spełniły oczekiwania naszych klientów zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Osiągamy te cele w oparciu o ogromne zaplecze pomysłów i kreatywności oraz co najważniejsze o posiadane umiejętności.

Cena jest zaraz obok jakości najważniejszą kwestią jaką należy brać pod uwagę. Dlatego właśnie dołożyliśmy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi mogły być oferowane w tak niskich cenach.

Ustalony termin zawsze jest dla nas wiążący. Szanujemy czas naszych klientów oraz jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie . Dlatego też, aby wyrazić naszą wdzięczność nigdy nie narażamy naszych klientów na zwłokę. Pragniemy również podkreślić iż szybkość realizacji powierzonego projektu jest jedną z naszych głównych domen.

Jesteśmy w pełni świadomi jak ważną częścią współpracy między zleceniodawcą a zleceniobiorcą jest wzajemne porozumienie. Właśnie dlatego naszą zasadą jest utrzymywanie stałej relacji z naszymi klientami. W szczególności cenimy sobie wszelkie uwagi i spostrzeżenia. Zachęcamy do monitorowania naszych poczynać na każdym szczeblu projektu. Wierzymy, że w ten właśnie sposób jesteśmy wstanie jak najwierniej odzwierciedlić wizje i oczekiwania naszych klientów.

Oferta firmy

- projektowanie stron www
- promocja
- reklama

Zobacz też

chorzów, www, css, html, flash, projektowanie stron, strony, strona, web, design, designing, internet, usługi internetowe, niskie ceny, akcje