KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Decofire Studio Michał Dobosz

Firma » Decofire Studio Michał Dobosz

Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Ulica: Królowej Jadwigi 103
Kod pocztowy: 30-418
Właściciel: Michał Dobosz
Tel. stacjonarny: (012) 290-70-06
Tel. komórkowy: 668-151-378
Strona www: www.decofire.com.pl
Kategorie: Wykończenie wnętrz
Kominki

Opis firmy

Decofire jest dynamicznie rozwijającą się agencją handlową (sklep internetowy). Głównym profilem naszej firmy jest sprzedaż markowych produktów do domu i ogrodu. Posiadamy w naszej ofercie biokominki, wkłady kominkowe Tarnawa oraz grille renomowanych firm europejskich.

Nasza firma jest dystrybutorem tak znanych i cenionych firm jak Radius, BuschBeck, Looft Industries ze Szwecji, BarbeCook z Belgii oraz Weber z USA, Carl Mertens z Niemiec, Tarnava oraz Tarnawa z Polski.

Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem Akowood The Orginal - Największego Europejskiego producenta akcesoriów do biokominków oraz PLANIKA ? Największy na świecie producent Biokominków współpracujący z tak znanymi projektantami wnętrz i architektami jak Christophe Pillet , Arki Levy oraz Serge Atallah . Misją Planiki jest przywrócenie współczesnym wnętrzom pradawnego ognia sprzed tysięcy lat.

Sklep decofire.com.pl zapewni Państwu obsługę oraz serwis na najwyższym europejskim poziomie i sprawi, ze będziecie długo cieszyć się doskonałą jakością zakupionych u nas produktów.

Oferta firmy

Grille ogrodowe, biokominki, wkłady kominkowe, kozy, dywaniki łazienkowe, noże, pościel, koce, pled

Zobacz też

wkłady kominkowe, tarnawa, tarnavva, biokominki, kominki, grille, weber, biokominek, pościel, pled, koce, dywaniki