KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› PPUH Itax Sp. z o.o.

Firma » PPUH Itax Sp. z o.o.

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Ulica: Łęczycka 3
Kod pocztowy: 85-737
Właściciel: Wiesław Neyder
Tel. stacjonarny: (052) 371-81-32
Tel. komórkowy: 660 748-405
Strona www: sklep.itax.net.pl
Faks: (052) 348-92-12
Kategorie: Sklepy i hurtownie papiernicze
Sklepy i hurtownie wielobranżowe

Opis firmy

Nasza firma funkcjonuje na rynku bydgoskim od 1989 roku. W pierwszym okresie działalności głównym zadaniem było przerabianie odpadowego tworzywa (Itamidu) i wykonywanie z niego elementów do maszyn do szycia (koła zębate, prowadnice) i kołowrotków wędkarskich. Po upadku odbiorców w latach 1992-1993, spółka zmieniła branżę na handel papierem i tekturą i pozostaje w niej do dziś, zdobywając coraz szerszą rzeszę klientów.

Dzisiaj, firma skupia się przede wszystkim na handlu hurtowym tekturą litą, powlekaną, falistą, papierami pakowymi i technicznymi oraz workami i torbami papierowymi, a w handlu półhurtowym artykułami biurowymi i chemią gospodarczą. Dużą grupę naszego asortymentu stanowią tworzywa sztuczne, a szczególnie folie różnego rodzaju i taśmy samoprzylepne. W 2002 r. rozszerzyła działalność o handel maszynami przemysłu papierniczego tak w kraju jak i na export. Od 2006 roku zajmujemy się sprzedażą wysyłkową za pośrednictwem portalu Allegro oraz naszego sklepu internetowego.

Oferta firmy

W ofercie papier pakowy, tektura falista, tektura lita makulaturowa, folia stretch, folia bąbelkowa, opakowania foliowe, pudła, opakowania tekturowe, kartony, worki polipropylenowe, worki foliowe, worki raszlowe, worki papierowe, torebki strunowe, opakowania foliowe, torebki papierowe, torby papierowe, torebki ozdobne, taśma samoprzylenam, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe, taśmy PET, koperty bąbelkowe, koperty bezpieczne, rękawice robocze, bandownica, paskowacz, napinacz, oklejarka, papiert toaletowy, rzcniki jedorazowe, ręczniki ZZ, czyściowo.

Zobacz też

papier pakowy, tektura falista, folia stretch, folia bąbelkowa, opakowania foliowe, pudła, opakowania tekturowe, kartony, worki polipropylenowe