KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania Henryk Laszczak

Firma » Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania Henryk Laszczak

Województwo: śląskie
Miasto: Szczyrk
Ulica: jasna 15
Kod pocztowy: 43-370
Właściciel: Henryk Laszczak
Zatrudnionych: 3
Tel. komórkowy: 502-143-570
Strona www: laszczak.com.pl
Kategorie: Blacharze i lakiernicy
Inne firmy motoryzacyjne

Opis firmy

Nasza firma zajmuje się innowacyjnym usuwaniem wgnieceń karoserii bez konieczności ponownego lakierowania. Technika, którą stosujemy nie uszkadza lakieru, ponieważ polega ona na wypychaniu uszkodzonej powierzchni od wewnętrznej strony.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników uzyskujemy w 100% pożądany efekt i gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług. Precyzja i umiejętności nabyte przez nich za granicą, bezpośrednio przekładają się na krótszy czas naprawy samochodu. Koszt naszych usług jest nieporównywalnie niższy od metod stosowanych w dotychczasowym blacharstwie, gdyż nasza technika nie wymaga szpachlowania i ponownego lakierowania.

Oferta firmy

Nasza firma oferuje państwu usługi na terenie całej Polski, po wcześniejszym dokonaniu oceny możliwości wykonania, oraz kosztów dojazdu. Usuwamy wgniecenia powstałe wskutek różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych takich jak:
- gradobicie,
- wandalizm,
- opad kasztanów,
- stłuczki parkingowe,
- i wiele innych.

Oferujemy możliwość naprawienia większości wgnieceń, które nie uszkodziły struktury lakieru samochodu. W efekcie otrzymamy stan, jaki był widoczny przed uszkodzeniem samochodu. Zaletą nowatorskiej techniki, którą stosujemy jest możliwość usunięcie wgnieceń z powierzchni, na których lakier został uszkodzony (lekkie zadrapania lub porysowania, oraz pęknięcia i odpryski lakieru).

Zobacz też

lakiernictwo, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, blacharstwo samochodowe, mechanika samochodowa, usuwanie wgnieceń