KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› WER-KOM Firma Handlowo Usługowa - Edyta Werkowska

Firma » WER-KOM Firma Handlowo Usługowa - Edyta Werkowska

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Jelenia Góra
Ulica: Moniuszki 7A
Kod pocztowy: 58-506
Właściciel: Edyta Werkowska
Zatrudnionych: 2
Tel. stacjonarny: (75) 646-90-88
Tel. komórkowy: 793-135-799
Strona www: www.kominki-jeleniagora.pl
Kategorie: Kominki
Inne usługi budowlane

Opis firmy

W naszej ofercie znajdują się wkłady kominkowe, piece wolnostojące oraz piecyki elektryczne z efektem płonącego ognia. Wykonujemy otwarte paleniska oraz kominki z wkładami Żeliwnymi lub stalowo-szamotowymi. Zajmujemy się również sprzedażą i instalacją kominków z płaszczem wodnym. Firma nasza specjalizuje się w budowie systemów dystrybucji gorącego powietrza (sys. konwekcyjny lub wymuszony.)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy kompleksową obsługę. Począwszy od doradztwa na pełnym wykonawstwie kończąc.

Oferta firmy

Firma usługowa WER-KOM powstała w 2000 r. Osobą prowadzącą firmę jest Daniel Werkowski posiadający kwalifikacje oraz 10-letnie doświadczenie w branży.

WER-KOM zatrudnia wykwalifikowaną kadrę operatorską z wieloletnią praktyką. Możemy pochwalić się licznymi certyfikatami takich firm jak: BEF, JotulL, MCZ, Romotop, Laudel, Tarnava. Staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Systematycznie poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w profesjonalnych wykładach i szkoleniach.

Zobacz też

piece, kominki, montaż kominków, kozy,