KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Azor Psi Fryzjer Małgorzata Kubica

Firma » Azor Psi Fryzjer Małgorzata Kubica

Województwo: śląskie
Miasto: Żory
Ulica: Łąkowa 46a
Kod pocztowy: 44-240
Właściciel: Małgorzata Kubica
Tel. komórkowy: 694-138-863
Strona www: www.psifryzjerazor.pl
Kategorie: Pielęgnacja zwierząt
Fryzjerstwo

Opis firmy

Kompleksowa pielęgnacja zwierząt w domu klienta lub odbiór i dowóz zwierzaka po pielęgnacji pod sam dom właściciela, w promieniu 15 km od Żor i Rybnika odbiór i dowóz gratis. Usługi na najwyższym poziomie, ceny przystępne, po kąpieli każdy piesek jest perfumowany (bezpłatnie). Podczas wykonywania usług każdy zwierzak przechodzi kontrolę uszu i paznokci, uszy zawsze zostają depilowane i czyszczone, a paznokcie skrócone na odpowiednią długość (oczywiście są to usługi bezpłatne). Jeżeli zauważę niepokojące objawy chorobowe czy to uszu, oczu czy skóry zawsze zgłaszam ten fakt właścicielowi. Przed i po pielęgnacji piesek dostaje smakołyk by zminimalizować stres,zdobyć jego zaufanie i zachęcić go do współpracy. Zwierzątka traktuję z szacunkiem, rozmawiam z nimi, a po pielęgnacji bardzo często się zdarza, że zamiast wracać z właścicielem do domu wolą zostać ze mną.

Oferta firmy

Psi Fryzjer "Azor" to kompleksowa pielęgnacja zwierząt z dojazdem do klienta (usługa wykonywana u klienta) lub metodą od drzwi do drzwi czyli odbiór i dowóz pupila po wykonanych zabiegach pielęgnacyjno - upiększających. W swojej pracy opieram się na zaufaniu i współpracy ze zwierzakiem. Przy zabiegach wdrażam w życie zdobytą wiedzę na temat behawiorystyki zwierząt. Dużo rozmawiam z czworonogami przez co stają się one odprężone i łatwiej poddają się wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym. Nigdy nie stosuję przemocy, leków uspokajających ani usypiających. Pracuję tylko i wyłącznie na sprawdzonych kosmetykach i profesjonalnym sprzęcie renomowanych firm. Swoim podopiecznym zapewniam bezpieczny i humanitarny transport w komfortowych warunkach w samochodzie z klimatyzacją.

Dojazd i odwóz pupila w promieniu 15 km od Rybnika i Żor gratis. Poza w/w obszar doliczam 0,50 gr od km.

Wizyty proszę umawiać telefonicznie: 694-138-863.

W ofercie:
* strzyżenie psów zgodnie ze wzorcem FCI lub na życzenie klienta
* trymowanie psów szorstkowłosych
* czyszczenie i depilacja uszu
* obcinanie i szlifowanie pazurków
* rozczesywanie skołtunionej sierści
* usuwanie insektów
* kosmetyka oczu i łap
* usuwanie podszerstka (do 90% mniej sierści w okresie linienia!)
* tzw kąpiele na sucho
* kąpiele preparatami odpowiednimi do rodzaju i barwy sierści (włosia)
* perfumowanie
* fachowe porady w zakresie doboru kosmetyków,codziennej pielęgnacji,a także doboru fryzury

Zobacz też

strzyżenie psów, pielęgnacja zwierząt, psi fryzjer, fryzjer dla psa, salon dla psa, psi salon, strzyżenie kotów, pudel, york, shih tzu, sznaucer,