KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Leasingonline.pl

Firma » Leasingonline.pl

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Ulica: Szewska 8
Kod pocztowy: 50-122
Właściciel: Mirosław Stanisławski
Zatrudnionych: 30
Tel. stacjonarny: 71 716-41-85
Tel. komórkowy: 603-898-533
Strona www: leasingonline.pl
Kategorie: Leasing
Serwisy internetowe B2B

Opis firmy

Portal leasingonline.pl powstał z myślą o małych, średnich przedsiębiorstwach, prywatnych placówkach służby zdrowia, które poszukują najatrakcyjniejszych i najkorzystniejszych dla profilu własnej działalności ofert produktów leasingowych i kredytowych. Leasingonline.pl jest samoobsługowym kanałem dostępu do informacji i produktów finansowych oferowanych przez najbardziej znane i największe instytucje finansowe w Polsce.

Za pośrednictwem portalu spośród wszystkich dostępnych na rynku ofert leasingowych i kredytowych bezpłatnie wybieramy dla Państwa tę, która odpowiada Waszym potrzebom i możliwościom Waszej działalności.

Wystarczy tylko wypełnić krótką ankietę, podać podstawowe dane firmy i preferencji, abyśmy wskazali Państwu instytucję finansową, która na najbardziej korzystnych warunkach sfinansuje Państwa inwestycję.

Atutem Leasingonline.pl jest posiadanie w swojej bazie danych dotyczących ofert leasingowych i kredytowych dostępnych na rynku.

Co otrzymują klienci Leasingonline.pl? Oszczędność czasu, bezpłatną poradę, najkorzystniejszą ofertę zgodną z możliwościami i indywidualnymi potrzebami Klienta, która jest realizowana przez instytucję finansową, posiadającą dany produkt w swojej ofercie.

Oferta firmy

- Leasing, kredyt, wynajem
- MŚP, klienci indywidualni
- Finansowanie nieruchomości

Zobacz też

leasing, kredyt, leasing nieruchomości, leasing operacyjny, leasing finansowy, kredyt hipoteczny, pożyczka hipoteczna