KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Pragma Inkaso S.A.

Firma » Pragma Inkaso S.A.

Województwo: śląskie
Miasto: Tarnowskie Góry
Ulica: Czarnohucka 3
Kod pocztowy: 42-600
Tel. stacjonarny: +48 32 4 500 100
Strona www: www.pragmainkaso.pl
Faks: +48 32 4 500 199
Kategorie: Windykacja

Opis firmy

Pragma Inkaso S.A. z siedzibą w Tarnowskich Górach funkcjonuje branży obrotu wierzytelnościami od 2002 roku i jest jednym z jej liderów w segmencie B2B.
Zasadą działania Pragma Inkaso jest prowadzenie procedur windykacyjnych przy użyciu wszelkich dostępnych środków prawnych, przy położeniu szczególnego nacisku na działania pozasądowe, prowadzone w bezpośrednim otoczeniu dłużnika. O jej realizację dba zespół wysokiej klasy specjalistów z dziedziny prawa, ekonomii i psychologii, wykonujących swe zadania z profesjonalizmem i zaangażowaniem, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii informatycznej służącej obsłudze klienta.

Jako rzetelna, transparentna i w najwyższym stopniu profesjonalna firma obrotu wierzytelnościami Pragma Inkaso S.A. stała się partnerem największych w kraju przedsiębiorstw i instytucji finansowych. W 2008 roku Pragma Inkaso zadebiutowała na giełdowym rynku NewConnect. Dzięki dostępowi do zewnętrznego kapitału Spółka zwielokrotniła obroty, a jako spółka publiczna gwarantuje wiarygodność i transparentność prowadzonej działalności.

Oferta firmy

- windykacja należności
- kupno wierzytelności
- faktoring
- windykacja zagraniczna
- finansowanie dostaw/produkcji

Zobacz też

wierzytelność, windykacja, faktoring, wykup wierzytelności, windykacja zagraniczna, finansowanie, windykator, inwestor, giełda, newconnect, gpw