KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Addico J.Górska i E.Szumlak sp.j.

Firma » Addico J.Górska i E.Szumlak sp.j.

Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Ulica: Bema 57A
Kod pocztowy: 01-244
Tel. stacjonarny: (22) 862 43 32
Strona www: www.addico.com.pl
Faks: (22) 862 43 32
Kategorie: Doradztwo finansowe
Doradztwo i informacja gospodarcza
Logo: Addico J.Górska i E.Szumlak sp.j.

Opis firmy

Firma Addico powstała, aby doradzać i pomagać przedsiębiorcom w pokonaniu trudności w drodze do pozyskania środków finansowych z funduszy unijnych i rządowych. Firmę tworzy zespół doświadczonych, pełnych zaangażowania osób, których rzetelność i profesjonalizm pomagają przedsiębiorcom w pokonaniu barier i pozyskaniu dodatkowych funduszy na rozwój firmy.

Spółka Addico jest akredytowanym wykonawcą usług doradczych w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, działanie 2.1 Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez doradztwo realizowanego przez PARP, w dziedzinie `Prowadzenie przedsiębiorstwa na terytorium Unii Europejskiej` oraz `Pozyskiwanie zewnętrznego finansowania na rozwój działalności gospodarczej`. Eksperci Addico należą do Stowarzyszenia Doradców Gospodarczych oraz wspierają swoją wiedzą Użytkowników serwisu Funduszeonline.pl.

Oferta firmy

Addico oferuje usługi w zakresie kompleksowego opracowywania wniosków o dotację z funduszy unijnych, biznes planów, studium wykonalności, analiz finansowo-ekonomicznych, oceny konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa, prowadzenia szkoleń biznesowych.

Zobacz też

dotacje, wnioski, wniosek, biznes plan, szkolenia, unia, studium wykonalności, badanie, badanie rynku, strategia, dofinansowanie, fundusze, strukturalne, finansowanie