KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Zarzycki Konstrukcje Budowlane

Firma » Zarzycki Konstrukcje Budowlane

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Ulica: Wrocławska 81
Kod pocztowy: 55-065
Tel. stacjonarny: (0-71) 316 15 13
Tel. komórkowy: 600 332 345
Strona www: www.zarzycki-konstrukcje.pl
Faks: (0-71) 784 83 31
Kategorie: Architektura, biura projektów

Opis firmy

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę inwestora począwszy od doradztwa, opracowania i przygotowania projektu budowlanego, opracowania dokumentacji technicznej poprzez nadzór po wykonawstwo. Posiadamy własne biuro projektowe i zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów z bogatym doświadczeniem, uprawnieniami budowlanymi oraz znajomością języków obcych. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym i współpracujemy z renomowanymi na wrocławskim rynku firmami budowlanymi.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu i zlecenia, biorąc pod uwagę wymagania Inwestora oraz warunki ekonomiczne. Posiadane doświadczenie i kwalifikacje, pozwalają nam na realizację każdego przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego jak i przemysłowego. Wykonujemy projekty hal konstrukcji stalowych pod obiekty przemysłowe. Naszym głównym rynkiem realizacji jest Wrocław ale wykonujemy zlecenia od Inwestorów z całej Polski i zagranicy. Główne frazy opisujące naszą branżę to konstrukcje stalowe. Serdecznie zapraszam i polecam.

Oferta firmy

Wykonujemy dokumentację projektową obiektów budownictwa przemysłowego, w tym budowli i konstrukcji inżynierskich, obiektów budownictwa ogólnego i komunalnego, w tym obiektów sportowych.

Zobacz też

biuro projektowe, architekt, konstruktor, projektant, inspektor nadzoru, kierownik, projektowanie hal, projektowanie konstrukcji stalowych, biuro projektowe wrocław