KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Soryks

Firma » Soryks

Województwo: śląskie
Miasto: Katowice
Ulica: Tomasza 24a
Kod pocztowy: 40-564
Kategorie: Artykuły reklamowe
Reklama zewnętrzna

Opis firmy

Firma Soryks rozpoczęła swoją działalność w 1981 roku prowadząc rzemieślniczą produkcję metalowych wyrobów do wyposażenia wnętrz takich jak: stoiki, wieszaki, regały, etażerki itp.

Od początku lat 90-tych nastąpiła zmiana asortymentu i rozwój firmy. Wyposażenie sklepów stało się podstawowym wyrobem. Wyposażyliśmy niezliczoną ilość małych i średnich sklepów, jak również sieci handlowe takie jak Plus Discount (ponad 140 sklepów) czy sklepy największego producenta zabawek na świecie koncernu Mattel (ponad 200 realizacji w Polsce i innych krajach Europy).

Po 2000 roku oprócz dotychczasowej produkcji rozpoczęliśmy wytwarzanie stojaków reklamowych oraz wyrobów przeznaczonych do wyposażenia autosalonów oferując elementy uniwersalne oraz wyroby przeznaczone dla konkretnych marek np. Ford czy Harley Davidson.

W 2005 roku po zakupie hali produkcyjno - magazynowej o powierzchni 1200 m2 rozpoczęliśmy również import oraz podjęliśmy współpracę z największym na świecie dystrybutorem wyrobów do wyposażenia autosalonów przez niemiecką firmę AHB, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę.

Najważniejszymi naszymi produktami są obecnie stojaki reklamowe i słupki odgradzające. W zakresie słupków odgradzających jesteśmy zdecydowanym liderem w kraju. Dzięki przyjętej przez naszą firmę strategii działania polegającej na imporcie z Azji oraz Europy Zachodzniej, a także produkcji własnej jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najszerszy asortyment. Począwszy od najtańszych wyrobów dla niewymagających klientów, poprzez produkty o najlepszej proporcji ceny do jakości skończywszy na wyrobach ekskluzywnych.

Dzięki temu dostarczyliśmy wiele tysięcy słupków, które znajdują się w Kancelarii Sejmu i Senatu, Kancelarii Premiera, centrach handlowych, lotniskach, autosalonach oraz wielu przedsiębiorstwach i instytucjach.

Oferta firmy

- słupki z taśmą
- słupki z zaczepami
- stojaki na plakaty
- tablice OWZ
- stojaki informacyjne
- stojaki na ulotki i katalogi
- stojaki TEC-ART

Zobacz też

potykacze, stojaki reklamowe, stojaki na ulotki,