KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Kominki GP sp. z o.o.

Firma » Kominki GP sp. z o.o.

Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Ulica: Wielicka 25
Kod pocztowy: 30-552
Strona www: www.godin.com.pl
Kategorie: Kominki
AGD i RTV
Logo: Kominki GP sp.  z o.o.

Opis firmy

Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów i pieców kominkowych. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczne oraz garnki żeliwne emaliowane. Hurtownia akcesoriów kominkowych.
Firma Kominki Godin Polska oferuje wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego do potrzeb wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego, duży wybór obudów kominkowych i profesjonalny montaż wraz z instalacjami DGP (dystrybucja gorącego powietrza). W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne i z płaszczem wodnym, kominki nowoczesne i klasyczne, kominki marmurowe oraz wykonane z wszelkich innych materiałów.
Odbiorcom hurtowym zapewniamy dogodne terminy i rabaty oraz stały dostęp do pełnej oferty materiałów i akcesoriów potrzebnych do budowy kominków. Zapraszamy do współpracy firmy kominkowe oraz instalatorów.
Nasze 12-letnie doświadczenie w branży kominkowej to gwarancja jakości i solidnej obsługi.

Oferta firmy

kominki
piece
wkłady kominkowe
kuchnie
garnki żeliwne emaliowane

Zobacz też

kominki, kominek, wkłady kominkowe, piece kominkowe, piece wolnostojące, obudowy kominkowe, kuchnie gazowe, kominki kraków, montaż kominków