KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› MD-System

Firma » MD-System

Województwo: pomorskie
Miasto: Gdańsk
Ulica: Grunwaldzka 142
Kod pocztowy: 80-264
Tel. komórkowy: 509 469 246
Strona www: www.md-system.pl
Kategorie: Bramy i ogrodzenia
Kominki
Logo: MD-System

Opis firmy

MD-System to firma powstała w 2009 roku, nastawiona na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz usług. Od pierwszego dnia podjęcia działalności, staramy się o to, żeby ostatnim i najważniejszym ogniwem naszego działania było zadowolenie klienta.
Dobór odpowiednich dostawców, partnerów handlowych oraz współpracowników, zapewni Państwu wysoki poziom obsługi i satysfakcję z zamawianych produktów oraz usług. Firma znajduje się na północy Polski - w Gdańsku tutaj też prowadzimy we współpracy z firmą Doors.com.pl stacjonarny punkt sprzedaży (patrz Kontakt). Oferowane przez nas produkty i usługi można zamówić za pośrednictwem sklepu lub umawiając się w miejscu Państwa zamieszkania (co jest ważne szczególnie przy wyborze, ocenie możliwości montażu i dopasowaniu bramy segmentowej).

Oferta firmy

MD-System - automatyczne segmentowe bramy garażowe i przemysłowe, autoryzowany partner handlowy producenta Beditom, napędy - automatyka do bram garażowych przemysłowych i wjazdowych Sommer. Pierwszy profesjonalny sklep internetowy oferujący bramy i automatykę. U nas kupisz produkty takie jak automatyczna segmentowa brama garażowa i przemysłowa, automat napęd do bramy garażowej, przemysłowej, wjazdowej przesuwnej i skrzydłowej. Teren działania to Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, pomorskie i cała Polska. Zapewniamy profesjonalny pomiar, montaż i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Atrakcyjna cena, wszystkie wymiary. W ofercie również biokominek, biokominki, wiszące akwarium, akwaria naścienne, ścienne.

Zobacz też

bramy garażowe, napędy do bram garażowych, napędy do bram wjazdowych, automatyka do bram, tarnavva, kominki, biokominki,