KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› SanikDesign.com

Firma » SanikDesign.com

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Ulica: Kamienna 17/5
Kod pocztowy: 53-307
Właściciel: Maciej Mazur
Tel. stacjonarny: (071) 718-14-16
Tel. komórkowy: 516-058-427
Strona www: www.sanikdesign.com
Faks: (071) 718-14-15
Kategorie: Studia graficzne
Agencje reklamowe

Opis firmy

Z formalnego punktu widzenia jesteśmy młodą firmą. Jednak nasze doświadczenie budowaliśmy latami, zarówno w Polsce jak i za granicą. Projektujemy grafiki reklamowe (w tym foldery, ulotki, reklamy prasowe i przeznaczone na nośniki zewnętrzne), elementy komunikacji wizualnej i strony internetowe.

Materiały promocyjne i reklamowe tworzymy dla organizacji z różnych branż - głównie ze świata mody, muzyki i sztuki, a także dla podmiotów typowo korporacyjnych. Zaufali nam klienci z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Hong Kongu. Z tymi ostatnimi mieliśmy przyjemność pracować na miejscu, dzięki czemu nauczyliśmy się współpracy w środowisku wielokulturowym.

Oferta firmy

1. Projekty graficzne (foldery, ulotki, reklamy).
Pomożemy Ci stworzyć oryginalną reklamę, która będzie zwracała uwagę. Znajdziemy za Ciebie profesjonalne zdjęcia, które użyjemy w projekcie. Oczekujesz reklamy klasycznej? Zrobimy ją dla Ciebie według naszej najlepszej wiedzy. Wykonamy dla Ciebie reklamy prasowe, billboardy, plakaty. Pomożemy Ci stworzyć twój branding: wizytówki, logo, papier firmowy. Możemy również wykonać retusz zdjęć i fotomontaż.

2. Strony internetowe.
Możemy stworzyć dla Ciebie nietypową stronę internetową, która będzie się wyróżniała i przyciągała internautów. Jeśli potrzebujesz biznesowej strony, wolnej od fajerwerków, lekkiej i wzbudzającej zaufanie, również możesz na nas liczyć. Twoja strona może funkcjonować jako wizytówka twojej firmy. Lub zaprojektujemy dla Ciebie rozbudowany i funkcjonalny serwis. Jeśli chcesz samodzielnie aktualizować stronę, rozważ CMS - system zarządzania treścią. Za darmo pomożemy Ci w znalezieniu dobrego hostingu i wykupieniu domeny.

Zobacz też

foldery, ulotki, reklama prasowa, studio graficzne, projektowanie, reklama, plakaty, wizytówki, grafika, poligrafia, tworzenie stron, reklama zewnętrzna