KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Candel Design

Firma » Candel Design

Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Ulica: Balicka 56
Kod pocztowy: 30-149
Właściciel: Bogusław Misiak
Zatrudnionych: 2
Tel. stacjonarny: 12 635 47 63
Tel. komórkowy: 532 460 582
Strona www: www.candel.krakow.pl
Faks: 12 635 47 63
Kategorie: Dla domu
Logo: Candel Design

Opis firmy

Sprzedażą świec, serwetek, świeczników, aromatów, szkła artystycznego i innych elementów dekoracyjnych zajmujemy się od 1992 roku. Posiadamy duże doświadczenie w doborze asortymentu zgodnego z bieżącymi trendami, jednak znaczącą część naszej oferty stanowią świece tradycyjne, produkowane od wielu lat. Profil naszej firmy jest owocem wieloletnich doświadczeń, a asortyment dokładnie przemyślany.

Nasi klienci to głównie hotele, restauracje, sklepy sieciowe, kwiaciarnie, firmy dekoratorskie, ale także cukiernie, małe galerie z artykułami dekoracyjnymi i osoby prywatne. Współpracujemy zarówno z odbiorcami z Polski, jak i zza granicy, m.in. z Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji, Węgier i Wielkiej Brytanii.

Chcemy naszą ofertą wprowadzić w Waszych domach nastrój domowego ogniska, ciszy spokoju.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór świec tradycyjnych, zapachowych, ozdobnych, pływających, urodzinowych, podgrzewaczy, świeczników, szkła artystycznego, wyrobów z metalu i drewna. Wszystkie oferowane produkty są wyrabiane ręcznie w obrębie naszego kraju.

Zobacz też

świece, świeczniki, świeczki, metaloplastyka, metal, rękodzieło, drewno, serwetki, dekoracje, artykuły dekoracyjne, szkło, szkło artystyczne, wazony