KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Clamare

Firma » Clamare

Województwo: małopolskie
Miasto: Oświęcim
Ulica: Nideckiego 11
Kod pocztowy: 32-600
Strona www: clamare.pl
Kategorie: Dla domu
Budownictwo mieszkalne

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Clamare mieszczące się w Oświęcimiu zajmuje się głównie sprzedażą materiałów budowlanych, kamieni ozdobnych ogrodowych, ziemi ogrodowej, kruszyw: żwirowe takie jak piasek, żwir, pospółka oraz łamane jak grys, kliniec, tłuczeń stosowanych przy budowie domów, dróg, placów, parkingów, jako podbudowa pod kostkę brukową i wiele innych.

W okresie zimowym nasza firma oferuje usługi odśnieżania śniegu z dachów hal magazynowych, obiektów przemysłowych i innych. Do odśnieżania używamy plastikowych łopat co gwarantuje bezpieczne usunięcie zalegającego śniegu z dachu obiektu bez ryzyka uszkodzenia warstwy pokrycia dachowego.Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę z doświadczeniem, szkoleniem BHP oraz badaniami wysokościowymi.

Celem naszej firmy jest usatysfakcjonowanie i ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich naszych klientów, a także ciągłe doskonalenie współpracy z nimi. Elastyczność naszej firmy przejawia się poprzez liberalną politykę cenową - dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej.

Oferta firmy

- Sprzedaż materiałów budowlanych
- Usługi odśnieżania

Zobacz też

ziemia ogrodowa, kamień ogrodowy, odśnieżanie dachów