KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Zakład Mechaniki Pojazdowej S.C. Lech Raddatz, Dariusz Kowalski

Firma » Zakład Mechaniki Pojazdowej S.C. Lech Raddatz, Dariusz Kowalski

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Ulica: mjr. Hubala-Dobrzańskiego 12
Kod pocztowy: 85-826
Strona www: www.rad-kow.pl
Kategorie: Warsztaty samochodowe
Akcesoria i części zamienne

Opis firmy

Rad-Kow - Serwis Diesel

Naprawy zawieszenia i wymiana amortyzatorów

Zadaniem układu zawieszenia jest wodzenie kół jezdnych, stłumienie mikrodgrań pochodzących od nierówności dróg i zagwarantowanie właściwej przyczepności auta do nawierzchni. W zawieszeniu znajduje się wiele części, które podczas eksploatacji ulegają zużyciu. Dla waszego bezpieczeństwa zbadamy takie elementy, jak: sworznie zwrotnic, tuleje metalowo-gumowe, sprężyny, amortyzatory poduszki i łączniki drążka stabilizatora. O ile zajdzie taka potrzeba, przeprowadzimy naprawy wszystkich zużytych części. Oczywiście dostaniecie Państwo szczegółowąpełną kalkulację naprawy układu zawieszenia w warsztacie w Bydgoszczy jeszcze przed zaczęciem zlecenia.

Naprawa układów hamulcowych

Popularne zgrzyty i "piszczenie" w trakcie hamowania, nie- skuteczny, "sprężysty" pedał hamulca lub jego wpadanie podczas hamowania, daje znać, że to najwyższy czas, aby,by oddać auto w ręce profesjonalistów. Wykonamy Was przegląd części układu hamulcowego i, jeśli sprawdzanie poszczególnych hamulców wykaże problemy, przeprowadzimy potrzebną naprawę.

Geometria kół oraz wymiana opon

Już czas na wymianę opon? U nas szybko przeprowadzisz wymianę opon, w trakcie której sprawdzimy ich stan i wyważymy koła, tak by kolejna trasa była bezpieczna, a auto komfortowo się prowadziło. Pamiętaj, że poprawnie ustawiona geometria kół zagwarantuje bezpieczeństwo, stabilne prowadzenie oraz prawidłowe zużycie opon.

Przeprowadzanie wymiany sprzęgieł

Czynność wymiany stanowi naprawdę poważną operacją, że zanim ją zaczniemy, sprzęgło oraz współpracujące z nim elementy należy dokładnie zbadać, natomiast samą naprawę zrobić zgodnie ze wszelkimi zasadami sztuki. Dzięki naszej wiedzy, pasji i doświadczeniu możecie być Państwo pewni, że ta naprawa zostanie wykonana na najlepszym poziomie.

Ustawienia zbieżności

Aby zadbać o komfort jazdy, bezpieczeństwo i stan opon, dokładnie dokonamy ustawień zbieżności, używając do tego nowoczesnych narzędzi.

Naprawy główne i bieżące silników nisko- i wysokoprężnych

Chcąc kompleksowo dbać o serce każdego auta przeprowadzamy zarówno główne jak też bieżące naprawy silników nisko i wysoko-prężnych.

Przeglądy klimatyzacji

Aby klimatyzacja pracowała sprawnie nawet podczas silnych upałów należy o nią zadbać oraz wykonywać okresowe przeglądy. Przeprowadzamy całkowite inspekcje klimatyzacji, przeczyszczanie, i wymianę elementów chłodniczych.

Naprawa układów wydechowych

Układ wydechowy, przede wszystkim tłumik końcowy po kilku latach eksploatacji potrzebuje naprawy. W Rad-Kow znajdziecie Państwo pomoc też w takim zakresie.

Wymiana oleju

Aby Państwa samochód niezawodnie sprawdzał się w każdym przypadku należy zadbać o wymianę oleju. "RAD-KOW" Bydgoszcz zapewni Państwu podmianę właściwych olejów i filtrów.

Diagnostyka przy użyciu komputera

Mając możliwość oparcia się na diagnostyce komputerowej szybko rozpoznamy i usuniemy błędy podstawowe sterowników silnika i układów bezpieczeństwa (ABS, ESP itp.), zresetujemy wskaźniki inspekcji serwisowej, wymiany oleju, opon, czy dokonamy ustawienia świateł. Zaufaj doświadczonym mechanikom i zezwól im w łatwy i szybki sposób odszukać istotę problemu i jego rozwiązanie.

Oferta firmy

Rad-Kow to serwis diesel w Bydgoszczy, który oferuje całą gamę usług związanych z naprawą samochodów, takich jak:
- Geometria kół
- Naprawa zawieszenia
- Naprawa hamulców
- Wymiana opon
- Wymiana sprzęgięł
- Wymiana amortyzatorów
- Przegląd klimatyzacji
- Naprawy główne i bieżące silników nisko i wysokoprężnych
- Naprawa układów wydechowych
- Wymiana rozrządów
- Diagnostyka komputerowa
- Naprawy okresowe
- Demontaż krat samochodowych
- Wymiany oleju
- Naprawy układów chłodzenia
- Naprawy układów paliwowych, w tym układów wtryskowych diesel Common Rail.
- Wymiana łożysk i wiele, wiele innych

Zobacz też

serwis samochodowy, geometria kół, naprawa zawieszenia, naprawa hamulców,