KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Pass

Firma » Pass

Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
Ulica: Łąkowa 4
Kod pocztowy: 90-563
Właściciel: Jarosław Stefaniak
Zatrudnionych: 1
Tel. stacjonarny: 42 636 65 44
Tel. komórkowy: 601 077 755
Strona www: www.dezynsekcja-lodz.pl
Faks: 42 636 65 44
Kategorie: Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Opis firmy

PASS Jarosław Stefaniak to firma, która świadczy usługi z zakresu dezynsekcji, deratyzacji oraz dezynfekcji. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, zabiegi wykonujemy zgodnie z systemami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej) oraz bardziej zaawansowanym systemem HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne).

Wszystkie stosowane przez nas środki oraz preparaty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, oraz są dopuszczone do stosowania na terenie Polski.

Żeby zapewnić wysoką jakość naszych usług stosujemy środki najnowszej generacji, renomowanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług związanych z dezynsekcją, deratyzacją i dezynfekcją. Swoją ofertę kierujemy do firm oraz osób prywatnych.

Usługi świadczymy terminowo i solidnie w porach dogodnych dla klienta. Potrafimy dostosować się do potrzeb klientów, dlatego jako jedna z bardzo niewielu firm oferujemy usługi CAŁODOBOWO (na terenie Łodzi i okolic).

Po wykonaniu usługi wystawiamy protokoły stosowne dla kontroli sanitarno-epidemiologicznej lub weterynaryjnej inspekcji sanitarnej.

Oferta firmy

Skutecznie tępimy gryzonie takie jak szczury, myszy, krety i nornice które niszczą Twój dom, mieszkanie lub firmę. Brzydkie zapachy, wirusy, bakterie, grzyb po zalaniu to również zadania które warto nam powierzyć gdyż do wszystkich zadań podchodzimy profesjonalnie i realizujemy je terminowo oraz co najważniejsze jesteśmy skuteczni w tym co robimy.

Zobacz też

dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja, zwalczanie insektów