KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› P.P.H.U. Dopler

Firma » P.P.H.U. Dopler

Województwo: śląskie
Miasto: Częstochowa
Ulica: Legionów 94a
Kod pocztowy: 42-202
Tel. stacjonarny: 34 310-36-22
Strona www: memtor.pl
Faks: 34 310-36-22
Kategorie: Bramy i ogrodzenia

Opis firmy

Firma Dopler istnieje od 1995 roku i produkuje rolety zewnętrzne, bramy przemysłowe i garażowe zarówno segmentowe, jak i rolowane. W sprzedaży znajdują się również kraty rolowane, markizy, żaluzje fasadowe, refleksole i wykorzystywaną przy montażu tych produktów automatykę. Firma świadczy usługi kompleksowo, od projektu przez doradztwo, produkcję i montaż.
Rolety zewnętrzne nazywane są także roletami antywłamaniowymi lub zabezpieczającymi, dlatego że chronią wnętrze przed wtargnięciem niepożądanych osób. Dodatkową funkcją jest ochrona przed utratą ciepła, promieniowaniem słonecznym i hałasem. W połączeniu ze sterowaniem automatycznym są bardzo wygodne w użytkowaniu.
Bramy przemysłowe i garażowe mogą występować w wersji segmentowej lub rolowanej i można je wykorzystać przy zabezpieczaniu warsztatu, garażu a także hali przemysłowej. Najczęściej sterowane są automatycznie, ale posiadają również możliwość obsługi ręcznej. Bramy rolowane są tak popularne dzięki niezawodności działania i łatwości adaptacji. Odmianą bramy zwijanej są kraty rolowane, które mają zastosowanie np. do zabezpieczenia witryny sklepowej.
Dopler jest w stanie dopasować bramy do większości rozwiązań konstrukcyjnych i architektonicznych. Bramy segmentowe DOPLER to nowoczesne, dopracowane konstrukcyjnie produkty zapewniające najwyższy poziom techniczny oraz bezpieczne i komfortowe użytkowanie.

Oferta firmy

- bramy garażowe
- bramy segmetowe
- rolety
- markizy
- żaluzje fasasdowe
- kraty rolowane
- refleksole

Zobacz też

bramy garażowe, rolety zewnętrzne, bramy segmentowe, bramy przemysłowe, żaluzje fasadowe, kraty rolowane, refleksole, częstochowa, śląsk