KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Agencja Future

Firma » Agencja Future

Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
Ulica: Podhalańska 28
Kod pocztowy: 93-224
Właściciel: Roksana Wiaderna
Tel. komórkowy: 694 022 765
Strona www: www.agencjafuture.pl
Kategorie: Agencje reklamowe
Reklama i marketing w Internecie

Opis firmy

Jesteśmy agencją interaktywną posiadającą w swojej ofercie wszelkie produkty funkcjonujące w Internecie jak i te istniejące poza siecią a mające wpływ na promocję Twojej firmy. Wyznaczamy sobie wiele wyzwań, wykraczamy poza standardy i dążymy do ciągłego rozwoju. Ogromne doświadczenie, zaangażowanie oraz myśl, że każdy klient jest dla nas ważny, sprawia, że marzenia o zwiększeniu rozpoznawalności Twojej firmy oraz udziałów w sprzedaży stają się realne.

Oferta firmy

Strona internetowa WWW
W dzisiejszych czasach, panuje przekonanie, że jeśli czegoś nie można znaleźć w Internecie, to najprawdopodobniej to nie istnieje. Jeśli więc nadal "nie istniejesz" najwyższy czas to zmienić.
Pomożemy stworzyć Ci stronę, która będzie odpowiednio przygotowana zarówno pod kontem technicznym jak i estetycznym. Wychodząc na przeciw trendom mobilnych urządzeń stronę dla Ciebie przygotujemy w wersji light ( wersja mobilna). Zadbamy o każdy szczegół, bo zależy nam na Twoim sukcesie.

Sklepy internetowe
To obecnie najpopularniejsza forma sprzedaży w sieci. Dlaczego by z niej więc nie skorzystać. Dlaczego Twoi klienci nie mogliby w sposób prosty, wręcz intuicyjny zamawiać oferowanych przez Ciebie produktów czy usług.
W naszej ofercie znajdziesz sklepy zaczynając od tych najprostszych, wysyłających zapytanie klienta, do rozbudowanych z systemami płatności.

SEO - pozycjonowanie
Pozwól by Twoja strona była możliwa do odnalezienia w sieci. Dzięki naszym umiejętnością i wieloletniemu doświadczeniu ułatwimy potencjalnemu klientowi dotarcie do Twojej strony www po adekwatnie wybranych słowach kluczowych.Naszym celem jest uzyskanie jak najwyższej pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania google. Widoczność w sieci poprawiamy dzięki szeregowi działań wykonywanych wyłącznie dla Ciebie.

SEM - linki sponsorowane (Google Adwords)
Najbardziej elastyczna i najszybciej widoczna kampania reklamowa google. Samo wyświetlenie reklamy nic nie kosztuje. Koszt poniesiesz wówczas gdy ktoś kliknie na Twój link z przekierowaniem na stronę. To jaki budżet zainwestujesz w reklamę zależy wyłącznie od Ciebie. Pomożemy Ci ustawić niezbędne parametry, dzięki którym będą one efektywnie wykorzystane.

Analityka (Google Analytics)
Czy nie idealnie byłoby dowiedzieć się czego oczekują Twoi klienci, jakich produktów i usług szukają, gdzie ich brakuje i gdzie warto by było rozwijać swoją działalność. Dzięki Analyticsowi możemy prześledzić ruch na Twojej stronie, wyciągając wnioski i podejmując odpowiednie działania.

Optymalizacja i audyt strony www
Jeśli wyniki Twojej strony www w wyszukiwarkach nie są zadowalające sprawdź co może być tego powodem. spraw by Twoja witryna była przyjazna użytkownikom i wyszukiwarką. Zrobimy dla Ciebie audyt by poznać mocne i słabe strony Twojej witryny oraz optymalizację by usunąć i poprawić błędy.

Katalogowanie
To umieszczanie linku Twojej strony internetowej wraz z opisem działalności do różnego typu katalogów. Skuteczność osiągamy dzięki tworzeniu oryginalnych i unikalnych treści.
Katalogowanie ma duży wpływ na pozycję Twojej strony w google.

Blog
Jest w pewnym sensie rodzajem strony internetowej, zawierającej uporządkowane chronologicznie wpisy. Można na nim znaleźć informacje z każdej dziedziny. Na blogach umieszcza się nie tylko ofertę firmy ale także ciekawostki, informacje i porady. Główną zaletą jest możliwość wymiany opinii między internautami.

Remarketing
Czy chciałbyś mieć możliwość dotrzeć do tych, którzy odwiedzili Twoją stronę www ale nie dokonali na niej zakupu. Remarketing pomoże Ci śledzić potencjalnego użytkownika po całej sieci reklamowej google za pomocą trafnej reklamy. Atrakcyjnie przygotowany baner reklamowy ma skłonić do ponownego odwiedzenia Twojego serwisu.

World of Mouth Marketing ( WOMM - marketing szeptany)
Czy Ty również uważasz, że poczta pantoflowa to najlepsza forma reklamy???Jeśli tak to rozwiązanie dla Ciebie. WOMM polega na dostarczaniu ludziom powodów do rozmów o marce, produkcie czy też usłudze.Działania marketingu szeptanego dają konsumentom bodziec do dzielenia się swoją opinią i do wystawiania rekomendacji.

Gotowe szablony allegro
Chciałbyś zwiększyć swoją sprzedaż na serwisach internetowych?Potrzebujesz szablonu aukcyjnego a nie masz czasu na indywidualny projekt? Stworzymy dla Ciebie oryginalny szablon aukcyjny identyfikujący Twoją firmę i wyróżniający ją na tle innych.

Outdoor
Zależy Ci na zbudowaniu wizerunku firmy oraz świadomości Twojej marki wśród konsumentów? Outdoor to źródło przekazu reklamowego, który jest nieodłącznym elementem przestrzeni zewnętrznej, dlatego dociera do ogromnej ilości odbiorców. Nikt z nas nie chodzi przecież po ulicach z zamkniętymi oczami.

Sieci społecznościowe (Social Media)
Wywierają na użytkownikach internetu ogromny wpływ, który można wykorzystywać do działań marketingowych. Serwisy społecznościowe staja się oknem na świat dla użytkowników. Wykorzystaj to do działań promocyjnych Twojej firmy. Kształtowanie jej pozytywnego wizerunku w mediach społecznościowych możemy zacząć od stworzenia kreacji i profilu na facebooku lub utworzenia kanału na tweeterze.

Zobacz też

strony www, sklepy internetowe, seo, pozycjonowanie, sem, linki sponsorowane, optymalizacja, katalogowanie, social media, blogi, marketing szeptany, womm, gadżety reklamowe