KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Bella-Handel sp zo.o

Firma » Bella-Handel sp zo.o

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Ulica: Żółkiewskiego 20/26
Kod pocztowy: 87-100
Właściciel: Arkadiusz Owczarzy
Strona www: www.blizejciebie.pl
Kategorie: Sklepy internetowe
Kosmetyki
Logo: Bella-Handel sp zo.o

Opis firmy

Bella Handel jest spółką, która została powołana do życia przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA. Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA są producentem i dystrybutorem wyrobów higienicznych dla kobiet i dzieci sprzedawanych pod znakiem Bella i Happy, medycznych materiałów opatrunkowych - Matopat oraz produktów dla osób z problemami urologicznymi - Seni. Firma Bella Handel powstała w 2007 roku. W styczniu tegoż roku otworzyliśmy nasz sklep internetowy www.blizejciebie.pl, w którym sprzedajemy produkty Belli, Matopatu, Seni, i PollenyEwy.

Oferta firmy

Bliżej Ciebie - Sklep internetowy, prowadzony przez firmę Bella Handel, wchodzącą w skład TZMO S.A. W swej ofercie posiada produkty takich marek jak Bella, Matopat, Seni i Pollena Ewa. Jest to sklep z kosmetykami dla mężczyzn, kobiet i dzieci, posiada produkty do higieny - podpaski, wkładki, tamony oraz pieluszki dla dzieci, pieluszki dla dorosłych a także pasty do zębów, produkty dla aptek, chemia gospodarcza.

Zobacz też

sklep internetowy, higiena, uroda, podpaski, wkładki, pieluchy, pieluszki, dla dziecka, kosmetyki, kosmetyki dla mężczyzn