KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› F.H.U. Eltom Tomasz Machlarz

Firma » F.H.U. Eltom Tomasz Machlarz

Województwo: śląskie
Miasto: Katowice
Ulica: Morawa 98
Kod pocztowy: 40-360
Właściciel: Tomasz Machlarz
Tel. stacjonarny: (032) 244-34-13
Tel. komórkowy: 506-171-155
Strona www: www.eltommedia.pl
Faks: (032) 244-34-13
Kategorie: Automatyka przemysłowa
Urządzenia dźwigowe
Logo: F.H.U. Eltom Tomasz Machlarz

Opis firmy

ELTOM jest firmą zajmującą się przede wszystkim sprzedażą aparatury dźwignicowej i elektrycznej. W czasie naszej kilkuletniej działalności w tym segmencie rynku zyskaliśmy duże doświadczenie i rozeznanie w potrzebach naszych klientów.

Oferowane przez nas produkty są zgodne z normami technicznymi obowiązującymi w kraju oraz charakteryzują się wysoką jakością. Niezmiennie wysoki poziom naszych usług ma za zadanie gwarantować zadowolenie nabywcy. Dzięki rzetelnej i fachowej obsłudze nasi klienci posiadają pewność skutecznej i szybkiej realizacji powierzonych nam zleceń.

W poprzednim roku poszerzyliśmy nasz asortyment o usługę piaskowania. Piaskowanie jest metodą oczyszczania strumieniowo ściernego powierzchni metalowych. Piaskujemy stosując elektrokorund, szkło i śrut o różnorodnej gramaturze.

W ofercie posiadamy zwalniaki, wyłączniki krańcowe, oporniki rozruchowe, hamulce, sprzęgła, styczniki, odbieraki prądowe, drut jezdny, trakcyjny, izolatory trakcyjne, cewki zwalniaka DZEM oraz inne. Projektujemy i drukujemy dowolnego typu i rozmiaru tabliczki znamionowe opisowe.

Oferujemy również radiowe systemy zdalnego sterowania dla urządzeń przemysłowych.

Chcielibyśmy zainteresować Państwa swoją ofertą. Liczymy na możliwość nawiązania stałej i obustronnie korzystnej współpracy.

Oferta firmy

W ofercie posiadamy wyłączniki krańcowe, zwalniaki, hamulce, oporniki rozruchowe, sprzęgła, styczniki, odbieraki prądowe, cewki zwalniaków i inne. Oferujemy również radiowe systemy zdalnego sterowania. Piaskujemy stosując korund, szkło i śrut.

Zobacz też

wyłączniki krańcowe, wyłącznik krańcowy, hamulec, hamulce, sprzęgło, sprzęgła,