KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Mobidruk Paweł Łomny

Firma » Mobidruk Paweł Łomny

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Ulica: Nyska 59-61
Kod pocztowy: 50-505
Właściciel: Paweł Łomny
Tel. stacjonarny: (071) 333-33-44
Tel. komórkowy: 500-125-810
Strona www: www.mobidruk.pl
Faks: (071) 333-33-33
Kategorie: Artykuły reklamowe

Opis firmy

Nasza firma istnieje od 1994 roku. Zajmujemy się profesjonalnym nadrukiem na artykułach reklamowych. Sami sprowadzamy gadżety, projektujemy i wykonujemy nadruki.

Współpracujemy z wieloma firmami na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Do tej pory wykonywaliśmy gadżety m.in. dla firm Kredyt Bank, Grupa Żywiec, Scania Polska, Media Markt, Coca-Cola, Raisio Polska Foods, Franpress, KGHM Polska Miedź, SKOK i wielu innych. Naszymi atutami są jakość produktów i trwałość wykonanych nadruków.

Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z nami. Chętnie zapoznamy się z Państwa pomysłami, doradzimy i wykonamy atrakcyjne upominki reklamowe, które będą odpowiadać Państwa oczekiwaniom.

Oferta firmy

Zajmujemy się sprzedażą gadżetów reklamowych oraz nadrukami na szerokiej gamie upominków (długopisy - w promocji nawet od 0.18 zł, breloki, zapalniczki - od 0.34 zł/szt., smycze reklamowe - nawet od 1.48 zł/szt. - przy zamówieniu powyżej 10.000 sztuk, flagi reklamowe, otwieracze do butelek, breloki, koszulki, kubki, komplety do pisania i do wina, piłki do golfa, parasole, czapeczki, kapelusze, plecaki, torby i wiele innych).

Zobacz też

gadżety reklamowe, nadruki, tampodruk, sitodruk, długopisy, upominki, zapalniczki, smycze, reklama, reklamowe, logobandy, kubki, czapki, koszulki, agencja