KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› Fresh Studio Sp. z o.o.

Firma » Fresh Studio Sp. z o.o.

Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
Ulica: Młyńska 3/11
Kod pocztowy: 61-729
Tel. stacjonarny: (061) 852-46-28
Tel. komórkowy: 512-466-309
Strona www: www.freshstudio.pl
Faks: (061) 852-46-28
Kategorie: Agencje reklamowe
Reklama i marketing w Internecie
Logo: Fresh Studio Sp. z o.o.

Opis firmy

Fresh Studio istnieje od kwietnia 2002 roku. Zespół współtworzy grupa specjalistów od lat zajmujących się planowaniem i tworzeniem profesjonalnych strategii i rozwiązań marketingowych dla firm różnych branż w Polsce i za granicą.

Oferta firmy

- Identyfikacja wizualna - Corporate Identity - logotypy, księgi znaku itd.
Całościowa Identyfikacja wizualna firmy (Corporate Identity) jest podstawowym narzędziem służącym budowie wizerunku marki na rynku. Jest to zbiór elementów pozwalających na identyfikację rynkową firmy i wyróżnienie jej spośród konkurentów.

- Strony internetowe, sklepy internetowe, systemy CMS, bazy danych itd.
Strona internetowa jest ważnym kanałem komunikacji marketingowej, dlatego na samym początku należy precyzyjnie określić cele, które ma osiągnąć i dobrać skuteczne rozwiązania. Wszystkie elementy składowe muszą być przygotowane pod kątem docelowej grupy odbiorców.

- Multimedia - animacje, prezentacje multimedialne na cd i dvd itp.
Prezentacja multimedialna ze względu na dużą pojemność nośnika, jakim jest płyta CD lub DVD, jest znakomitym narzędziem marketingu bezpośredniego. Płyta CD lub DVD jest w stanie pomieścić ogromną ilość danych, a przez to daje możliwość połączenia filmu z animacją i dźwiękiem, często przy udziale lektora.

- Druk - ulotki, foldery, plakaty, billboardy, katalogi, kalendarze itp.
Mamy bogate doświadczenie w dziedzinie materiałów drukowanych. Na przełomie tych kilku lat wypracowaliśmy sobie swój oryginalny styl i stworzyliśmy jakość, która jest w stanie zaspokoić najbardziej wybredne gusta.

- Produkcja video - spoty, filmy reklamowe, teledyski, czołówki tv itp.
Zajmujemy się również produkcją filmów reklamowych, animacji, czołówek telewizyjnych i teledysków. Oryginalny styl, błyskotliwe pomysły i bardzo dobry warsztat powodują, że nasze prace zdobywają cały czas uznanie na wielu przeglądach i festiwalach w kraju. Cześć naszych dotychczasowych dokonań można obejrzeć w dziale portfolio.

Zobacz też

agencja reklamowa, reklama wizualna, reklama, logo, foldery, ulotki, druk