KatalogBiznesu.pl

O nas | Regulamin | Kontakt

Szukaj w katalogu


Ostatnio dodane firmy

Jesteś tutaj: Katalog -› F.P.H.U. Chojna Marek Chojnacki

Firma » F.P.H.U. Chojna Marek Chojnacki

Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
Ulica: Paradna 54
Kod pocztowy: 93-345
Właściciel: Marek Chojnacki
Zatrudnionych: 3
Tel. stacjonarny: (042) 645-75-35
Tel. komórkowy: 601-965-099
Strona www: www.marekchojnacki.pl
Faks: (042) 257-40-68
Kategorie: Drewno
Energia ekologiczna

Opis firmy

Firma została założona w 2000r. Działa na terenie województwa łódzkiego zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym wyrobami drewnopochodnymi (brykietem drzewnym). Sprzedaż tarcicy budowlanej, więźby dachowej.

Gwarantujemy solidność z wywiązywania się z zamówień oraz terminowość. Nawiązując współpracę z naszą firmą zyskacie Państwo zaufanego współpracownika, dzięki któremu będziecie w stanie zrealizować wszystkie wasze przedsięwzięcia branży drzewnej. Jesteśmy przedsiębiorstwem elastycznym o indywidualnym podejściu do kontrahenta co pozwala nam spełnić wszystkie wymogi najbardziej wymagających klientów. Mamy do sprzedania tarcice budowlaną, łaty, krokwie różnego przekroju. Posiadamy również w ofercie płyty OSB w przystępnej cenie.

Oferta firmy

Do sprzedaży oferowany jest brykiet w postaci kostki lub w postaci cylindrycznej. Produkowany jest z trocin (buk, brzoza. sosna). Jest w 100% ekologiczny, nie zawiera żadnych substancji klejących i domieszek chemicznych. Idealny do kominków i pieców c.o. Jego wartość opałowa przewyższa drewno. Podczas spalania powstaje bardzo mała ilość popiołu, który można wykorzystać jako nawóz do roślin.

Wartość kaloryczna - 18400 kJ/kg
Wilgotność - do 10%
Ilość popiołu - 1,5%
Brykiet "kostka" pakowany jest w folię po 20kg lub 34kg.
Brykiet cylindryczny pakowany jest w workach po 25kg lub 30kg. Mamy do sprzedania pellet drzewny - 6mm lub 8mm. Pellet drzewny stosowany jest przede wszystkim w kotłach i piecykach kominkowych z automatycznym systemem podawania, co w efekcie daje domownikom duży komfort użytkowania.

Zobacz też

brykiet drzewny, biomasa, pelets, pellet, pelety, tarcica, osb, krokwie, deski, krawędziaki, listwy, łaty